Obecnie na rynku mamy duży wybór ośrodków, które oferują szeroki wybór szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Wybór odpowiedniego miejsca nie jest zatem łatwy i trzeba podjąć go świadomie. Najważniejsza bowiem jest właściwa inwestycja w samego siebie. Zdobycie wiedzy i umiejętności powinno odbywać się w najlepiej przygotowanym do tego miejscu. 

Czym się zatem sugerować przy wyborze najwłaściwszej placówki? Przede wszystkim doświadczeniem ośrodka. Jednym, które posiada długą tradycję i duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń jest Centrum Szkoleń TISBUD, który działa prężnie od prawie 30 lat. Doświadczenie zebrane przez te wszystkie lata niewątpliwie wpływa na jakość szkoleń, wybór odpowiedniej kadry nauczającej, profesjonalizm w działaniu i sprawność w obsłudze. Szkolenia prowadzone są w odpowiednio przygotowanych salach, programy nauczania są zawsze na bieżąco aktualizowane, a kadra obsługująca Ośrodek Szkoleniowy jest zawsze pomocna i miła. Dzięki długiemu stażu w prowadzeniu szkoleń, TISBUD jest w stanie pomóc każdemu kursantowi w sprawach związanych ze szkoleniami i jego rozwojem

Dzięki dużemu doświadczeniu Ośrodek Szkoleniowy TISBUD wychodzi zawsze na przeciw aktualnym szkoleniom, na które jest zapotrzebowanie w danym czasie. Elastycznie dostosowuje się od wielu lat do potrzeb zarówno własnych klientów, jak i potrzeb rynku pracy. Dzięki wiedzy, zaangażowaniu i obserwacji otoczenia od bardzo długiego czasu Ośrodek stał się miejscem ,,eksperckim”. To własnie tutaj zdobędziesz tytuł specjalisty w wielu dziedzinach. Oprócz zajęć teoretycznych, ośrodek stawia również na praktyczny wymiar zajęć. Przez wiele lat swojej pracy Ośrodek zdobył wiele wyróżnień, certyfikatów i nieustannie rozwijał się wraz ze światem i jego nowinkami technologicznymi.

Doświadczone ośrodki szkoleń to miejsca najlepiej przygotowane do prowadzenia przeróżnych kursów. Ukończone kursy w takich miejscach jak na przykład Ośrodek Kształcenia TISBUD, to inwestycja w samego siebie. Ośrodek znany jest wśród pracodawców od wielu lat, a wyrobiona renoma placówki, na pewno korzystnie wpłynie i podniesie szansę niejednego absolwenta kursu na otrzymanie lepszej oferty pracy.

Co charakteryzuje Ośrodek Kształcenia TISBUD?  Dynamiczny i ciągły rozwój, nieustannie od prawie 30 lat! Co wyróżnia? Doświadczenie.

Zainwestuj w siebie i skorzystaj z oferty Ośrodka Szkolenia TISBUD. Zaufało nam już bardzo wielu kursantów. Teraz czas na Ciebie!

Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie, to jest to, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Zawsze krok do przodu przed innymi!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do celów organizacyjnych szkolenia, prowadzenia dokumentacji szkoleniowej, wystawienia zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo w szkoleniu, dla potrzeb niezbędnych do działalności marketingowej  (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ) oraz na przesyłanie drogą elektroniczną informacji o szkoleniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *