KURSY ELEKTROENERGETYCZNE SEP

Szkolenie Elektroenergetyczny SEP przygotowuje uczestnika kursu do nabycia uprawnień do wykonywania zawodu Elektryka. Kurs uprawnia do eksploatacji lub dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1kV i więcej. W przypadku pozytywnego zaliczenia egzaminu, kursant otrzymuje upoważnienie do wykonywania zawodu w formie świadectwa kwalifikacji.

W Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy TISBUD przeprowadzamy szkolenia na uprawnienia SEP w trzech kategoriach. Każdy z kursów w tych trzech grupach przeprowadzamy w zakresie EKSPLOATACJI i/ lub DOZORU.:

Grupa 1: kursy elektryczne
Grupa 2: kursy energetyczne
Grupa 3: kursy gazowe

Uprawnienia SEP są ważne 5 lat, po tym czasie należy je odnowić. Zapisz się na szkolenie SEP i zwiększ swoje szanse na rynku pracy! Dzięki uprawnieniom SEP podniesiesz swoje kwalifikacje na rynku pracy.

Uprawnienia Elektryczne SEP zwiększą Twoją szansę na wyższe zarobki i zmianę pracy! Wykorzystaj szansę już dziś i zapisz się na szkolenie w naszym ośrodku! Jeśli masz jakiekolwiek pytania wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas!

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: