FREZARKI DO NAWIERZCHNI DRÓG SAMOJEZDNE

CELE KURSU:

Celem powyższego kursu jest przygotowanie uczestnika do odbycia egzaminu przed komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie (IMBiGS) w zawodzie operatora frezarek do nawierzchni dróg samojezdnych w zakresie I klasy uprawnień potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.
Wykorzystaj swoje możliwości i zdobądź nowe uprawnienia na Operatora Frezarek do nawierzchni dróg samojezdnych! Tisbud Ośrodek Szkolenia Operatorów i Spawaczy posiada wysoką zdawalność egzaminów i pozytywne referencje uczestników. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

WARUNKI PRZYJĘCIA:

-wykształcenie minimum podstawowe
-zaświadczenie lekarskie upoważniające do wykonywania zawodu
-ukończenie 18 lat

Podnieś swoje kwalifikacje i zacznij zarabiać więcej! Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza lub bezpośrednio na podany numer telefoniczny Ośrodka szkolenia.

Zapisz się już dziś!

Podstawę do realizacji kursu operatora maszyn do robót ziemnych stanowi Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: