Zapraszamy na nowe szkolenia mające na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie kursantów do uzyskania państwowych uprawnień operatora maszyn roboczych, wydawanych przez INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO:

FREZARKI DO NAWIERZCHNI DRÓG SAMOJEZDNE – wszystkie typy klasa I

WIERTNICE DLA TECHNOLOGII BEZWYKOPOWYCH – klasa III (do 800 mm średnicy rury) i klasa II (wszystkie typy)

KIM JESTEŚMY?

Centrum Szkoleń Operatorów Tisbud powstał w 2012 roku. Prowadzimy szkolenia i kursy zawodowe w wielu branżach dla firm, instytucji i osób prywatnych. Specjalizujemy się w szkoleniach operatorów maszyn budowlanych, kursach spawania oraz szkoleniach pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę wykładowców, doskonale wyposażone sale wykładowe, jak również nowoczesny park maszynowy. Co rocznie w naszych szkoleniach bierze udział i zdaje egzamin około 1000 kursantów. Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy Tisbud jest wpisane do rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00179/2012.

GWARANCJA JAKOŚCI

W ramach współpracy zapewniamy oragnizację i przeprowdaznie szkolenia przygotowującego uczestników do egzaminu państwowego przed komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Egzaminy przed Komisją IMBIGS odbywaja się w naszym ośrodku co miesiąc. Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług szkoleniowych gwarantujemy naszą marką wysoką jakość świadczonych usług. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów na poziomie 100%. Nasze kursy odbywają się w bardzo intensywnej formule. Dostosowujemy godziny zajęć specjalnie do dyspozycyjności kursantów. Każdy uczestnik otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane zgodnie z aktualnymi normami i przepisami. Wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne prowadzą trenerzy z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem w uczeniu ludzi dorosłych.

INWESTYCJA 

W cenie szkolenia zapewniamy kompleksową realizację kursu, doświadczonego instruktora oraz materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika. Cena szkolenia obejmuje także koszty egzaminu przed komisja Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.  Dla firm, które rozpoczynają z nami współpracę zawsze przygotowujemy specjalne oferty szkoleniowe w zależności od potrzeb firmy oraz ilości uczestników. Zapraszamy do stałej współpracy oraz kontaktu w sprawie opracowania szczegółowej oferty na wybrane przez Państwa kursy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 606 793 588 lub mailem: sos@tisbud.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do celów organizacyjnych szkolenia, prowadzenia dokumentacji szkoleniowej, wystawienia zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo w szkoleniu, dla potrzeb niezbędnych do działalności marketingowej  (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ) oraz na przesyłanie drogą elektroniczną informacji o szkoleniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *