Współczesny uczestnik rynku pracy najczęściej przyjmuje do wiadomości, że unikalne i fachowe umiejętności polepszą jego pozycję na liście ofert. Pracodawca najczęściej zdecyduje się na kogoś, kto dostarczy mu różne opcje. Ale i tu nie możemy przesadzić, bowiem, jak głosi przysłowie, jak ktoś jest od wszystkiego, to może być do niczego. Dlatego przeglądając oferty kursów spróbujmy najpierw odpowiedzieć na pytanie: jakie szkolenie będzie dla mnie odpowiednie?

Kurs Spawacza

Choć praca spawacza lekka nie jest – wymaga koncentracji, precyzji i odpowiedzialności (każdy spawacz ma w sobie trochę z sapera), to jednak od wielu lat wykonawcy tego zawodu są w cenie. Umiejętności spawacza przydadzą się także w szerszych branżach, na przykład w budowlance czy instalacjach hydraulicznych.

Wózek widłowy

Kurs na wózki widłowe (kurs UDT)

czyli zabawa w przenoszenie ciężkich towarów i wielkich gabarytów. Dźwig, żuraw, suwnica – nie każdy może podnieść kilkutonowy kontener czy prefabrykowaną betonową płytę jak pudełko zapałek i przenieść w dowolne miejsce… Jeśli masz wątpliwości, możesz zacząć od wózka widłowego lub samochodowego podnośnika.

kurs operatora cnc

Kurs Operatora CNC

To może być śpiew przyszłości, który już dziś masz na wciągnięcie ręki. Coraz więcej firm decyduje się na rozwój parku maszyn CNC i – oczywiście – potrzebuje wysokiej klasy fachowców, którzy praktykę obróbki metalu potrafią połączyć z programowaniem maszyn. Idealna opcja dla tych, którzy już mają praktykę w tradycyjnej obróbce i chcą poszerzyć zestaw swych umiejętności o wykorzystanie nowych technologii.

kurs na operatora walca

Kurs dla operatorów maszyn 

Koparki, spychacze i walce drogowe – kto w dzieciństwie nie lubił się bawić takim sprzętem… Mówiąc poważnie, operatorzy maszyn do prac ziemnych i drogowych, ale także specjaliści od montażu rusztowań lub operatorzy maszyn do rozprowadzania nawierzchni asfaltowej czy betonu posiadają wyjątkowe umiejętności, a także – co ważne – uprawnienia, o które będą pytać pracodawcy.

Jeśli nie odnalazłeś się w powyższych punktach, nie martw się, bo oferty kursów uczących obsługi wielu innych urządzeń też mogą ci się przydać. Lekki sprzęt budowlany, taki jak kruszarki czy ubijarki, a nawet betoniarki, agregaty czy sprężarki – możesz je opanować dzięki specjalistycznym szkoleniom. Prace energetyczne na wysokości, kursy na mechanika samochodowego czy ślusarza pozwolą ci przeorientować się zawodowo. Jeśli zaś uważasz, że wszystko już umiesz albo że żaden z tych kursów ci nie odpowiada, wybierz kurs BHP. Jeśli nie lepiej, na pewno pozwoli ci pracować bezpieczniej!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do celów organizacyjnych szkolenia, prowadzenia dokumentacji szkoleniowej, wystawienia zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo w szkoleniu, dla potrzeb niezbędnych do działalności marketingowej  (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ) oraz na przesyłanie drogą elektroniczną informacji o szkoleniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *