Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy zaprasza na kursy operatorów maszyn roboczych (IMBIGS), kursy spawania (IS) i operatorów obsługi urządzeń transportu bliskiego (UDT) dofinansowane w ramach współpracy z Urzędami Pracy w projekcie Kierunek Kariera Zawodowa oraz z Państwową Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (szkolenia zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych).

Zobacz aktualne usługi kursów zawodowych TISBUD w Bazie Usług Rozwojowych>>>

Kursy zawodowe z dofinansowaniem 85%. Każdy uczestnik projektu Kierunek Kariera Zawodowa może otrzymać bony o wartości powyżej 5 000,00 zł !

Możesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zdobyć uprawnienia państwowe! TISBUD jest ośrodkiem szkoleń zawodowych pozytywnie zweryfikowanym przez PARP i posiadającym uprawnienia do prowadzenie szkoleń dofinansowanych ze środków UE publikowanych w Bazie Usług Rozwojowych. Bony szkoleniowe można realizować wyłącznie w instytucjach szkoleniowych zweryfikowanych w BUR.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE:

  • Osoby pracujące lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, nie zatrudniające pracowników
  • Osoby powyżej 25 lat i z wykształceniem nie wyższe od maturalnego
  • Osoby powyżej 50 lat i z dowolnym wykształceniem
  • Osoby mieszkające, uczące się lub pracujące w Małopolsce

* Jeśli ukończyłeś 18 lat, ale nie przekroczyłeś jeszcze 25 roku życia, jednak spełniasz pozostałe wskazane powyżej kryteria, również możesz wziąć udział w projekcie. !!! Pamiętaj jednak, że możesz się do nas zgłosić tylko w ściśle określonym czasie. Terminy i zasady rekrutacji dla osób poniżej 25 roku życia znajdziesz tutaj>>>

Zgłoś się do projektu Kierunek Kariera Zawodowa poprzez stronę: https://kierunek.pociagdokariery.pl/ i kliknij „Zgłoś się”!

KIM JESTEŚMY?

Centrum Szkoleń Operatorów Tisbud powstał w 2012 roku. Prowadzimy szkolenia i kursy zawodowe w wielu branżach dla firm, instytucji i osób prywatnych. Specjalizujemy się w szkoleniach operatorów maszyn budowlanych, kursach spawania oraz szkoleniach pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę wykładowców, doskonale wyposażone sale wykładowe, jak również nowoczesny park maszynowy. Co rocznie w naszych szkoleniach bierze udział i zdaje egzamin około 1000 kursantów. Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy Tisbud jest wpisane do rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00179/2012.

GWARANCJA JAKOŚCI

W ramach współpracy zapewniamy organizację i przeprowadzanie szkolenia przygotowującego uczestników do egzaminu państwowego. Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług szkoleniowych gwarantujemy naszą marką wysoką jakość świadczonych usług. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów. Nasze kursy odbywają się w bardzo intensywnej formule. Dostosowujemy godziny zajęć specjalnie do dyspozycyjności kursantów. Każdy uczestnik otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane zgodnie z aktualnymi normami i przepisami. Wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne prowadzą trenerzy z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem w uczeniu ludzi dorosłych.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 662 017 117 lub mailem: sos@tisbud.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *