KURS NA KOPARKI JEDNONACZYNIOWE

Kurs operatora koparki jednonaczyniowej ma na na celu przygotowanie kursanta do uzyskania kwalifikacji w zawodzie. Tego typu maszyny przeznaczone są do realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć budowlanych.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora koparki jednonaczyniowej

Zapisz się na szkolenie już dziś i zdobądź kwalifikacje Operatora Koparki!

Szkolenie na Operatora w Tisbudzie to gwarancja jakości i zadowolenia z kursu. Podnieś z Nami swoje kompetencje i zacznij więcej zarabiać!

KOPARKA JEDNONACZYNIOWA
KLASA PARAMETR UPRAWNIENIA
III DO 25 TON o masie całkowitej do 25 ton w zakresie III klasy uprawnień
I WSZYSTKIE TYPY wszystkie w zakresie I klasy uprawnień

 

SZKOLENIE KONCZY SIĘ EGZAMINEM PAŃSTWOWYM PRZED KOMISJĄ INSTYTUTU MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO!

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora koparek jednonaczyniowych.

Czy wiesz, że mediana wynagrodzenia Operatora Koparki to 2900 zł brutto, a co drugi operator otrzymuje pensję blisko 4000 zł brutto?

Zacznij rozwijać się dzięki szkoleniom zawodowym z naszym Ośrodku Szkolenia Tisbud. Gwarantujemy miłą atmosferę uczestnictwa w kursie oraz niezapomniane przeżycia!

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Możesz zmienić swoje życie już od 18 lat! Tisbud Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy,

Zapraszamy do kontaktu!

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: