Coraz więcej sektorów przemysłu sięga po maszyny obróbcze sterowane numerycznie CNC, dlatego też umiejętność ich programowania i obsługiwania jest niezwykle ceniona oraz pożądana na rynku pracy. Nie zwlekaj i zapisz się na kurs operatora i programisty obrabiarek sterowanych numerycznie CNC! Certyfikat CNC daje pracodawcy sygnał, że mamy podstawową wiedzę odnośnie budowy urządzeń obróbczych CNC i potrafimy ją samodzielnie obsługiwać.

Celem szkolenie jest poznanie podstaw obsługi i programowania obrabiarek CNC opartych o najczęściej wykorzystywane w przemyśle sterowniki w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę w tym zakresie. Nabycie wiedzy i umiejętności kontroli bieżących i ostatecznych wykonywanych wyrobów, doboru i ustawiania narzędzi oraz parametrów obróbczych, tworzenie i wprowadzenia ręcznego programu, zgodnie z dokumentacja technologiczną.

PROGRAM KURSU

  1. Podstawy obróbki skrawaniem.
  2. Elementy rysunku technicznego
  3. Pomiary warsztatowe
  4. Stosowanie przepisów BHP i przeciw pożarowych
  5. Rodzaje, budowa i zastosowanie obrabiarek CNC
  6. Zasady sterowania numerycznego
  7. Narzędzia skrawające i ich dobór
  8. Podstawy programowania

CERTYFIKACJA

Kurs kończy się wewnętrznym egzaminem. Po ukończeniu kursu na operatora CNC uczestnicy otrzymują: zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na szkolenie!

CZAS TRWANIA KURSU  

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Czas trwania kuru wynosi 50 godzin.

DATA KURSU   

24.06.2019-29.06.2019

INFORMACJE

m: sos@tisbud.pl
t: 509 448 337
https://www.tisbud.pl/kurs-operatora-cnc/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *