KURS OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE CNC

Nie zwlekaj i zapisz się na kurs operatora i programisty obrabiarek sterowanych numerycznie CNC! Jeżeli chodzi o kursy z branży technologicznej jest to strzał w 10! Faktem jest, że coraz więcej sektorów przemysłu sięga po maszyny obróbcze sterowane numerycznie CNC, dlatego też umiejętność ich programowania i obsługiwania jest niezwykle ceniona oraz pożądana na rynku pracy.

Certyfikat CNC daje pracodawcy sygnał, że mamy podstawową wiedzę odnośnie budowy urządzeń obróbczych CNC i potrafimy ją samodzielnie obsługiwać.

Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług szkoleniowych gwarantujemy naszą marką wysoką jakość świadczonych usług. Nasze kursy odbywają się w bardzo intensywnej formule. Dostosowujemy godziny zajęć specjalnie do dyspozycyjności kursantów. Każdy uczestnik otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane zgodnie z aktualnymi normami i przepisami. Wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne prowadzą trenerzy z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem w uczeniu ludzi dorosłych.

Aby zapisać się na kurs zapraszamy do naszej siedziby w Nowym Sączu lub prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać skanem na adres: sos@tisbud.pl

01.

PROGRAM KURSU

  • Podstawy obróbki skrawaniem
  • Elementy rysunku technicznego
  • Pomiary warsztatowe
  • Stosowanie przepisów BHP i przeciw pożarowych
  • Rodzaje, budowa i zastosowanie obrabiarek CNC 
  • Zasady sterowania numerycznego
  • Narzędzia skrawające i ich dobór
  • Podstawy programowania

02.

CEL KURSU

Celem szkolenie jest poznanie podstaw obsługi i programowania obrabiarek CNC opartych o najczęściej wykorzystywane w przemyśle sterowniki w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę w tym zakresie. Nabycie wiedzy i umiejętności kontroli bieżących i ostatecznych wykonywanych wyrobów, doboru i ustawiania narzędzi oraz parametrów obróbczych, tworzenie i wprowadzenia ręcznego programu, zgodnie z dokumentacja technologiczną. 

Kurs kończy się wewnętrznym egzaminem. Po ukończeniu kursu na operatora CNC uczestnicy otrzymują: zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na szkolenie!

03.

TERMINY I CZAS TRWANIA KURSU

SZKOLENIA OTWARTE: Czas trwania kursu wynosi 50 h i składa się z części teoretycznej i praktycznej. Co kwartał na terenie naszego ośrodka organizujemy szkolenia otwarte na które mogą zapisać się indywidualne osoby. Zapraszamy do sprawdzenia naszego terminarza szkoleń tutaj

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE: W przypadku grup zorganizowanych, dostosowujemy się do potrzeb i wymagań grupy. Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu podstawowego w wymiarze 50 h oraz kursu zaawansowanego w wymiarze 80 i 120 h. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 509 448 337

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem szkoleń:
606 793 588, 604 973 498
sos@tisbud.pl

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: