W obecnych czasach, aby stać się bardziej konkrecyjnym na rynku pracy trzeba inwestować w siebie i własne szkolenia. Wszelkie ukończone kursy  podnoszą nasze kwalifikacje zawodowe i rozwijają osobowość. Stań się bardziej konkurencyjny na rynku pracy i ukończ kurs spawania w Ośrodku Szkoleniowym Tisbud. Ośrodek ten jest to niewątpliwie idealne miejsce dla samorozwoju. Placówka z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą szkoleniowców. Daje wiele możliwości i poszerza horyzonty. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminów otrzymuje się uznawany przez wszystkich przedsiębiorców Certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności, bądź pogłębiający już wcześniej zdobytą wiedzę i praktykę.

Dlaczego warto ukończyć kurs spawacza?

Tak, jak wcześniej zostało już to nadmienione – kurs ten podnosi kwalifikacje zawodowe. Pozwala zdobyć nowe doświadczenie i umiejętności. Kursy są organizowane zarówno dla tych, którzy chcą nauczyć się całkowicie czegoś nowego, jak i dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w danej tematyce. Dla osób bezrobotnych, kurs spawania podnosi ich szansę na znalezienie dobrze płatnej pracy. Spawacze są w dalszym ciągu jedną z dobrze opłacalnych grup zawodowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dobry spawacz to zawód ciągle potrzebny i poszukiwany. Osoba z uprawnieniami spawalniczymi i umiejętnościami spawania może znaleźć pracę w każdym państwie. Szeroki wybór ofert pracy. Kurs spawalnia otwiera ścieżkę rozwoju otwierając wiele różnych możliwości.

Masz zacięcie majsterkowicza? Wykazujesz umiejętności techniczne? Lubisz nowe wyzwania? – Jeżeli tak, to kurs spawacza jest idealny właśnie dla Ciebie!

Kurs spawacza – oferta

Kurs spawania oferuje kursantom kompleksowe przygotowanie – merytoryczne i praktyczne. Ośrodek Szkoleniowy Tisbud dba o to, aby jego absolwenci byli dobrze przygotowaną grupą przyszłych pracowników. Kurs daje nowe szanse i zwiększa możliwości absolwenta na znalezienie pracy. Szkolenia dostosowywane są do potrzeb klientów i odpowiadają na ciągle zmieniające się warunki otoczenia rynku pracy. Kurs spawacza jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Obecny rynek pracy wymaga od nas elastyczności.

Zainwestuj w uprawnienia, które pomogą znaleźć Ci pracę i dobre zarobki.

Zainwestuj w siebie, jest to inwestycja, która na pewno Ci się zwróci. Kurs często daje nowy i dobry start w przyszłość. Podejmij decyzję już teraz i zapisz się na kurs. Nie ma na co czekać. Weź sprawy w swoje ręce!

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do celów organizacyjnych szkolenia, prowadzenia dokumentacji szkoleniowej, wystawienia zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo w szkoleniu, dla potrzeb niezbędnych do działalności marketingowej  (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. ) oraz na przesyłanie drogą elektroniczną informacji o szkoleniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *