Centrum Szkoleń Operatorów TISBUD zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenia mające na celu teoretyczne i praktyczne przygotowanie kursantów do uzyskania kwalifikacji operatora urządzeń transportu bliskiego

TERMIN I MIEJSCE SZKOLENIA
NOWY SĄCZ – 11 MAJA 

ZAKRES UPRAWNIEŃ:

WÓZKI: wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych (II WJO), wózki jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane (I WJO)
ŻURAWIE: żurawie samojezdne i przenośne – HDS (II Ż); żurawie wieżowe (IŻ)
SUWNICE: suwnice sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne i warsztatowe (II S); suwnice sterowane z poziomu roboczego lub z kabiny oraz żurawie stacjonarne i warsztatowe (I S)
PODESTY: podesty wolnobieżne, przewoźne, samojezdne (I P)

MIEJSCE I TERMIN KURSU:

Kurs zaczynamy 11.05.2019 (sobota) na terenie naszego ośrodka szkoleń ul. Jana Pawła II 35, 33-300 Nowy Sącz.

ZGŁOSZENIA:

Aby zgłosić się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wniosek o sprawdzenie kwalifikacji oraz upoważnienie dla naszego ośrodka w celu prowadzenia wszystkich czynności dot. przeprowadzenia egzaminu przed komisja UDT. Liczba miejsc jest ograniczona. Pobierz formularz zgłoszenia>>>

EGZAMIN:

W przypadku kursów certyfikowanych przez Urząd Dozoru Technicznego oczekiwanie na egzamin wynosi 3-4 tygodnie. Planowany termin egzaminu to druga połowa maja. Egzaminy odbywają się również w naszej siedzibie w Nowym Sączu.

GWARANCJA JAKOŚCI:

W ramach współpracy zapewniamy organizację i przeprowadzanie szkolenia przygotowującego uczestników do egzaminu państwowego. Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług szkoleniowych gwarantujemy naszą marką wysoką jakość świadczonych usług. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów. Nasze kursy odbywają się w bardzo intensywnej formule. Dostosowujemy godziny zajęć specjalnie do dyspozycyjności kursantów. Każdy uczestnik otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane zgodnie z aktualnymi normami i przepisami. Wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne prowadzą trenerzy z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem w uczeniu ludzi dorosłych.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 509 448 337 lub mailem: sos@tisbud.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *