Kursy w języku Ukraińskim realizujemy dla osób indywidualnych/zorganizowanych grup/firm/przedsiębiorstw. Dostosujemy terminy i czas realizacji kursów!

Nowość – kursy zawodowe dla Ukraińców

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy oraz duży napływ pracowników z Ukrainy, nowością w naszym centrum szkoleniowym są kursy skierowane do Ukraińców, chcących zdobyć konkretne kwalifikacje w dziedzinie obsługi maszyn.
Choć wielu z nich dobrze posługuje się językiem polskim, to jednak w dbałości o najwyższy poziom zrozumienia treści kursu, który następnie przekłada się na bezpieczeństwo pracy, wprowadziliśmy możliwość ukończenia wybranego kursu w języku ukraińskim. W celu zapisania się na kurs, szkolenie, konsultacje należy wypełnić formularz kontaktowy, podając dane osobiste, numer telefonu/mail oraz podać nazwę wybranego kursu. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to będzie możliwe i każde zgłoszenie rozpatrzyć indywidualnie.
Prosimy pamiętać, nasza oferta kursów i szkoleń jest skierowana nie tylko do osób prywatnych. Jesteśmy otwarci na wszystkie potrzeby klientów, dlatego organizujemy szkolenia dla grup, firm i przedsiębiorstw.

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów i szkoleń

Tisbud to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i nowoczesne centrum szkoleń w którym od 2012 roku oferujemy szkolenia i kursy z najbardziej poszukiwanych dziedzin dających gwarancję zatrudnienia i atrakcyjnych zarobków nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Unii.
Wszystkie kursy kończą się otrzymaniem certyfikatu. Wybierając nasze centrum, masz pewność wysokiego poziom kursów prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. Dodatkowym atutem niech będzie fakt, że cieszymy się wysokim stopniem zdawalności.

W ośrodku Tisbud możesz ukończyć szkolenie dla spawaczy (dający długoterminowe uprawnienia 2 lub 3 lata) kursy dla operatorów maszyn budowlanych (a wśród nich na walec drogowy, koparki, spycharkę, wiertnicę poziomą, równiarkę i wiele innych) kursy CNC i UDT (w tym: obsługa wózków widłowych i operatora żurawia).
Warto wiedzieć, że kursy operatorskie zawsze kończą się egzaminem państwowym przed komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Kursy w języku ukraińskim są pełnowartościowe i odpowiadają treści kursów w języku polskim. Pomysł powstał z troski o komfort i bezpieczeństwo kursantów oraz by dać szansę pracownikom, którzy chcą podnieść kwalifikacje zawodowe, ale są w Polsce zbyt krótko, by nauczyć się języka w stopniu pozwalającym ukończyć kurs.
Aby móc zapisać się na kurs wystarczy ukończone 18 lat, wykształcenie podstawowe i zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do odbycia kursu i wykonywania zawodu w wybranej dziedzinie.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: