KURS NA OPERATORA ŁADOWARKI

Operator ładowarki zajmuje się obsługą maszyny przeznaczonej do robót ziemnych. Często zdarza się, że osoba posiadająca uprawnienia Ładowarki posiada również zezwolenie na obsługę Koparko-Ładowarki. Operator ładowarki najczęściej znajduje pracę na budowach dróg, obiektów, a także w składach materiałów czy wykonuje zlecenia przeładunkowe.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora ładowarki jednonaczyniowej:

– o masie całkowitej do 20 ton w zakresie III klasy uprawnień,
– wszystkich w zakresie I klasy uprawnień

Potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Wykorzystaj swoją szansę i zdobądź nowe uprawnienia na Operatora Ładowarki. Zwiększ swoje szanse na rynku pracy dzięki nowym uprawnieniom i uzyskaj dodatkowe kwalifikacje od już posiadanych!

ŁADOWARKI
KLASA PARAMETR UPRAWNIENIA
III DO 20 TON o masie całkowitej do 20 ton w zakresie III klasy uprawnień,
I WSZYSTKIE TYPY wszystkie w zakresie I klasy uprawnień

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora ładowarki.

Wykorzystaj swoją szansę i zacznij więcej zarabiać! Umów się na bezpłatną konsultację pozostawiając swój numer telefonu w formularzu poniżej. Wypełnij go, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie!

Zapisz się już dziś i uzyskaj dodatkowe uprawnienia!

Czy wiesz, że zarobki na tym stanowisku wynoszą nawet 3850 zł brutto miesięcznie? Operator Ładowarki to pożądany zawód, którego o ogłoszenia pojawiają się z dnia na dzień. Podnieś swoje kwalifikacje i zacznij więcej zarabiać!

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: