TISBUD ODDZIAŁ DĘBICA

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Szkoleń Operatorów TISBUD rozszerzamy zasięg naszego działania o nowy oddział w Dębicy.  Zapraszamy wszystkie firmy z okolic i województwa podkarpackiego do współpracy. Stawiamy na profesjonalizm, indywidulane podejście i konkretne umiejętności, potwierdzone państwowymi uprawnieniami. 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Centrum Szkoleń Operatorów Tisbud powstał w 2012 roku. Prowadzimy szkolenia i kursy zawodowe w wielu branżach dla firm, instytucji i osób prywatnych. Specjalizujemy się w szkoleniach operatorów maszyn budowlanych, kursach spawania oraz szkoleniach pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowaną kadrę wykładowców, doskonale wyposażone sale wykładowe, jak również nowoczesny park maszynowy. Co rocznie w naszych szkoleniach bierze udział i zdaje egzamin około 1000 kursantów. Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy Tisbud jest wpisane do rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00179/2012.

GWARANCJA JAKOŚCI

W ramach współpracy zapewniamy organizację i przeprowadzanie szkolenia przygotowującego uczestników do egzaminu państwowego przed stosowną komisją. Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku usług szkoleniowych gwarantujemy naszą marką wysoką jakość świadczonych usług. Nasze kursy odbywają się w bardzo intensywnej formule. Dostosowujemy godziny zajęć specjalnie do dyspozycyjności kursantów. Każdy uczestnik otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe, opracowane zgodnie z aktualnymi normami i przepisami. Wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne prowadzą trenerzy z pasją oraz wieloletnim doświadczeniem w uczeniu ludzi dorosłych.

PROWADZIMY KURSY

KURSY SPAWANIA
KURSY OPERATORÓW
KURSY
CNC
KURSY
UDT

INWESTYCJA

W cenie szkolenia zapewniamy kompleksową realizację kursu, doświadczonego instruktora oraz materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika. Cena szkolenia obejmuje także koszty egzaminu przed stosowną komisja. Dla firm, które rozpoczynają z nami współpracę zawsze przygotowujemy specjalne oferty szkoleniowe w zależności od potrzeb firmy oraz ilości uczestników. Zapraszamy do stałej współpracy oraz kontaktu w sprawie opracowania szczegółowej oferty na wybrane przez Państwa kursy.

Jesteśmy ośrodkiem z długoletnim doświadczeniem i rozumiemy potrzeby Naszych Klientów, a organizacja szkoleń nie jest nam obca. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem:

880 34 66 66 
kursy@tisbud.pl

Zapraszamy także do naszego biura w Dębicy przy ul. Gawrzyłowskiej 69a. 

Szkolenia, Kursy Dębica. Zapraszamy kursantów z miast takich jak Tarnów, Rzeszów, Jasło, Mielec, Krosno oraz z woj. podkarpackiego.