KURS NA OPERATORA KOPARKO-ŁADOWARKI KL. III

Centrum Szkoleń Tisbud gwarantuje praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu operatora koparki. Szkolimy na wysokim poziomie i posiadamy najwyższy wskaźnik zdawalności!

Szkolenie na operatora Koparko-Ładowarki ma na celu przygotowanie kursantów do zdobycia kwalifikacji w zawodzie operatora koparko-ładowarek w zakresie III klasy uprawnień, potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora koparko-ładowarek w zakresie III klasy uprawnień, potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Zdobądź pożądane przez pracodawców uprawnienia na Koparko-Ładowarkę!

Razem z Nami zdobywaj nowe szczyty!

KOPARKO-ŁADOWARKA
KLASA PARAMETR UPRAWNIENIA
III WSZYSTKIE TYPY  WSZYSTKIE W ZAKRESIE III KLASY UPRAWNIEŃ

 

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora koparko-ładowarki.

Wykorzystaj swoją szansę i podnieś swoje kwalifikacje. Operator Koparko-Ładowarki otrzymuje wynagrodzenie od 2500 zł brutto miesięcznie, a najbardziej doświadczeni pracownicy otrzymują średnio 4000 złotych!

Tisbud Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy to gwarancja jakości i dobrej ceny! Zapraszamy do naszego Ośrodka Szkolenia w Nowym Sączu.

Zapisz się, nie zwlekaj!

Wypełnij formularz kontaktowy a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą. Podnieś swoje kwalifikacje i zacznij więcej zarabiać dzięki nowym uprawnieniom!

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: