OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE W NOWYM SĄCZU. OFERUJEMY PROFESJONALNE PRZESZKOLENIE Z WYKWALIFIKOWANĄ KADRĄ PEDAGOGICZNĄ. ZAJĘCIA PRAKTYCZNE UCZESTNIKÓW ODBYWAJĄ SIĘ W HALI PRZYSTOSOWANEJ DO WARUNKÓW RZECZYWISTYCH.

Oferujemy szkolenia zarówno dla osób, które posiadają doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych oraz nowicjuszy. Z nami zdobędziesz praktyczne doświadczenie i umiejętności, które umożliwią Ci pracę w zawodzie operatora wózków widłowych.

01.

I WJO Wózki jezdniowe podnośnikowe

Wózki widłowe , w tym specjalizowane, tj. z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem/ lub ze zmiennym wysięgiem. Szkolenie na wózki jezdniowe podnośnikowe ze zmiennym wysięgiem lub podnoszonym operatorem

Szkolenie umożliwia obsługę wózków z kategorii III WJO I II WJO. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z dowolnym napędem, bez ogarniczeń udźwigu oraz wysokości podnoszenia ładunku.

Kurs kończy się egzaminem państwowym przed komisją powołaną przez właściwą
jednostkę dozoru technicznego.

02.

II WJO Wózki jezdniowe podnośników z wyłączeniem specjalizowanych

Wózki jezdniowe podnośników z wyłączeniem specjalizowanych

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych bez ograniczeń udźwigu, wysokości podnoszenia oraz rodzaju napędu. Uprawnienia obejmują też wózki z kategorii III WJO.

Wózki ze zmiennym wysięgiem oraz wózki specjalizowane są wyłączone z uprawnień.

03.

III WJO Wózki jezdniowe podnośnikowe

Kategoria III WJO wózków jezdniowych umożliwia uczestnikom kursu operowanie wózkiem widłowym podnośnikowym prowadzonym.

Operator wózka jezdniowego III nie znajduje się w kabinie maszyny lub nie stoi na podeście urządzenia, tylko idzie obok maszyny.