OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH

ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA NA WÓZKI JEZDNIOWE PODNOŚNIKOWE W NOWYM SĄCZU. OFERUJEMY PROFESJONALNE PRZESZKOLENIE PRZEZ WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ PEDAGOGICZNĄ.

Oferujemy szkolenia zarówno dla osób, które posiadają doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych podnośnikowych oraz nowicjuszy. Z nami zdobędziesz praktyczne doświadczenie i umiejętności, które umożliwią Ci pracę w zawodzie operatora wózków jezdniowych podnośnikowych.

Kurs kończy się egzaminem państwowym przed komisją powołaną przez właściwą jednostkę dozoru technicznego.

01.

I WJO Wózki jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane

Wózki jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane, tj. wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem.

Szkolenie umożliwia obsługę wózków z kategorii III WJO I II WJO. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z dowolnym napędem, bez ogarniczeń udźwigu oraz wysokości podnoszenia ładunku.

02.

II WJO Wózki jezdniowe podnośników z wyłączeniem specjalizowanych

Po ukończeniu kursu na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem, uczestnik otrzymuje uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych bez ograniczeń udźwigu, wysokości podnoszenia oraz rodzaju napędu. Uprawnienia obejmują też wózki z kategorii III WJO.

Wózki ze zmiennym wysięgiem oraz wózki specjalizowane są wyłączone z uprawnień.