OPERATOR PILAREK MECHANICZNYCH DO ŚCINKI DRZEW

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie  operator pilarek mechanicznych do ścinki drzew w zakresie III klasy uprawnień potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Zdobądź dodatkowe uprawnienia dzięki zrobieniu kursu na Operatora Pilarki Mechanicznej do ścinki drzew. Uzyskaj dodatkowe kwalifikacje, dzięki możliwości wykonywania zawodu Operatora Pilarki. Zapisz się już dziś i podnieś swoje kwalifikacje!

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora pilarek mechanicznych do ścinki drzew.

Zdobądź dodatkowe kwalifikacje na Operatora Pilarki Mechanicznej do ścianki drzew i podnieś swoje kwalifikacje na rynku pracy! Centrum Szkoleń Tisbud to gwarancja szybkiej i efektywnej nauki. Zdobywaj szczyty razem z Nami!

Nie czekaj, zapisz się już dziś i zostań Operatorem!

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: