OPERATOR POMPY DO MIESZANKI BETONOWEJ

Kurs ma na celu przygotowanie uczestników szkolenia do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora pomp do produkcji mieszanek betonowych w zakresie III klasy uprawnień potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Zdobądź uprawnienia Operatora Pompy do mieszanki betonowej. W naszym Ośrodku uzyskasz niezbędną wiedzę do wykonywania zawodu Operatora Pompy i otrzymasz wymagane uprawnienia. Zapisz się na kurs i podnieś swoje kwalifikacje!

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora pomp do produkcji mieszanek betonowych.

Kurs Operatora pompy umożliwia wykonywanie zawodu Operatora Pompy do mieszanki betonu. Średnia pensja netto Operatora Pompy to 3800 zł, natomiast mediana (wartość środkowa zarobków) to 3500 zł netto (czyli na rękę).

Wynagrodzenie w branży budowlanej na tym stanowisku wskazuje, że zawód Operatora Pompy do mieszanki betonu jest jednym z najlepiej opłacanych zawodów w budownictwie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego kursu, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Zapisz się już dziś i zacznij zarabiać więcej!

Szkolenia dla operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: