OPERATOR PRZECINAREK DO NAWIERZCHNI DRÓG

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie  operatora przecinarek do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym w zakresie III klasy uprawnień potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Podnieś swoje kwalifikacje w branży budowlanej i zdobądź uprawnienia Operatora Przecinarek do nawierzchni dróg! W naszym ośrodku zdobędziesz wszelkie potrzebne uprawnienia do wykonywania zawodu operatora. Dowiedz się więcej i zapisz się już dziś na szkolenie! 

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora przecinarek do nawierzchni dróg.

Operator Przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym to idealny zawód do pracy w branży budowlanej i wykonywaniu robót drogowych. Dodatkowe uprawnienia operatora przecinarki pomogą podnieść Twoje kwalifikacje i zwiększyć zarobki!

Zapisz się już dziś i uzyskaj dodatkowe uprawnienia!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z Nami za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio poprzez kontakt telefoniczny z naszym Ośrodkiem szkoleniowym. Na wszelkie pytania bardzo chętnie odpowiemy i pomożemy dobrać najlepszy kurs odpowiedni do kwalifikacji!

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: