KURS NA RÓWNIARKI

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora równiarki w zakresie I klasy uprawnień, potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego

Wykorzystaj kurs na Równiarki, by podnieść swoje kwalifikacje! Dzięki szkoleniom w Tisbudzie szybko i efektywnie podniesiesz swoje kwalifikacje! 

RÓWNIARKI
KLASA PARAMETR UPRAWNIENIA
I WSZYSTKIE TYPY  WSZYSTKIE W ZAKRESIE I KLASY UPRAWNIEŃ

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora równiarki.

Wykorzystaj swoją szansę na rozwój. Zdobądź uprawnienia na Równiarki i zacznij więcej zarabiać! Zarobki Operatora Równiarki sięgają nawet 4000 złotych brutto.

Nie czekaj, zapisz się i zacznij podnosić swoje kwalifikacje! 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz kontaktowy a odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej. Możesz skorzystać też z numeru telefonu do naszego biura. Zapraszamy na Szkolenia w naszym Ośrodku!

Szkolenia przeprowadzane na operatorów maszyn do robót ziemnych, drogowych i budowlanych są realizowane według Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

CZY WIESZ ŻE:

Największą równiarką na świecie jest włoska maszyna Acco Grader, zbudowana w 1980 r. Posiada ona dwa silniki o łącznej mocy 1700 KM oraz 12 kół. Masa: 160 ton oraz moc: 1000 KM (silnik tylny) i 700 KM (silnik przedni). Długość maszyny wynosi: 21 m.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: