SZKOLIMY FACHOWCÓW Z CAŁEJ POLSKI!

WARUNKI UCZESTNICTWA

TISBUD CENTRUM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY

Zdobądź uprawnienia Operatora w naszym Ośrodku i zwiększ swoją szansę na pracę w kraju lub za granicą. Ośrodek Szkoleniowy Tisbud ma najwyższą zdawalność na lokalnym rynku! Tylko w naszej firmie dostosujemy terminarz kursów pod indywidualne potrzeby kursanta!

01.

KURSY SPAWANIA

Zdobądź uprawnienia spawacza i wykorzystaj swoją przewagę na rynku pracy! Naucz się jednej z oferowanych przez nas metod spawania i uzyskaj uprawnienia spawalnicze.

Realizujemy kursy spawania metodą MAG 135, TIG 141 oraz MIG 131.

Istnieje również możliwość uzyskania kwalifikacji spawalniczych na spawanie gazowe, cięcie tlenowe oraz spawanie elektrodą otuloną.

Zobacz więcej

02.

KURSY OPERATORÓW

Uprawnienia Operatora maszyn to co raz częściej pożądane umiejętności w miejscu pracy. Zdobądź uprawnienia na zawsze aktualne zawody!

Realizujemy szkolenia na: Walec drogowy, Koparki, Spycharkę oraz inne! Zdobądź szybko i bezpiecznie uprawnienia do wykonywania zawodu!

Zobacz więcej

03.

KURS CNC

Podnieś swoje kwalifikacje i zacznij realizować się w nowym zawodzie! Zdobądź uprawnienia Operatora CNC razem z naszymi trenerami!

TISBUD CENTRUM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY to gwarancja wysokiej zdawalności egzaminu!

Kurs Operatora CNC trwa od 50, 80 i 120 godzin. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz Zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz Certyfikat!

Zobacz więcej

04.

KURSY UDT

Zdobądź uprawnienia UDT w Tisbudzie! Urząd Dozoru Technicznego umożliwia uzyskanie uprawnień na Wózki widłowe, kurs Operatora Żurawia oraz inne!

UDT CERT to jednostka certyfikująca na podstawie obowiązujących norm europejskich. Uprawnienia UDT są cenionym certyfikatem w Polsce i za granicą. Kursy UDT to najbardziej pożądane uprawnienia techniczne na rynku.

Dowiedz się więcej w naszym Ośrodku Szkolenia lub Zobacz aktualne kursy UDT i zapisz się!

Zobacz więcej

05.

POZOSTAŁE SZKOLENIA

Centrum Szkoleń Operatorów i Spawaczy TISBUD prowadzi także kursy zakończone zaświadczeniem, wydanym na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Między innymi do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora: zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych; narzędzi udarowych ręcznych; agregatów tynkarskich, prądotwórczych; sprężarek przewoźnych; skrapiarek do nawierzchni bitumicznych; maszyn do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw – kruszarki; do obsługi wodzideł technicznych; do wykonywania czynności sygnalisty-hakowego i inne.

Zobacz więcej

06.

KURSY SEP

Zapraszamy na szkolenie z zakresu uprawnień elektroenergetycznych SEP. Szkolenie przeprowadzamy w zakresie Eksploatacji i/lub Dozoru w trzech grupach: 

  • Grupa I (elektryczne)
  • Grupa II (cieplne)
  • Grupa III (gazowe)

Dowiedz się więcej w naszym Ośrodku Szkolenia lub zobacz aktualne kursy SEP i zapisz się!

Zobacz więcej