SZKOLIMY FACHOWCÓW Z CAŁEJ POLSKI!

WARUNKI UCZESTNICTWA

TISBUD CENTRUM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY

Zdobądź uprawnienia Operatora w naszym Ośrodku i zwiększ swoją szansę na pracę w kraju lub za granicą.

Na rynku pracy ciągle poszukiwani są operatorzy maszyn roboczych. Wiele firm zgłasza ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników. To znak, że fachowcy są potrzebni.  Pamiętaj, że wiedza teoretyczna jak i praktyka pozwoli ochronić Twoje Zdrowie. Zapisz się już dziś!

ZADBAJ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Tylko w naszej firmie dostosujemy terminarz kursów pod indywidualne potrzeby kursanta!

WAŻNE!: Kurs dla operatorów zawsze kończy się egzaminem państwowym przed komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego !

UWAGA: Ośrodek Szkoleniowy Tisbud ma najwyższą zdawalność na lokalnym rynku!

01.

KURSY SPAWANIA

Zdobądź uprawnienia spawacza i wykorzystaj swoją przewagę na rynku pracy! Naucz się jednej z oferowanych przez nas metod spawania i uzyskaj uprawnienia spawalnicze.

Realizujemy kursy spawania metodą MAG 135, TIG 141 oraz MIG 131.

Istnieje również możliwość uzyskania kwalifikacji spawalniczych na spawanie gazowe, cięcie tlenowe oraz spawanie elektrodą otuloną.

02.

KURSY OPERATORÓW

Uprawnienia Operatora maszyn to co raz częściej pożądane umiejętności w miejscu pracy. Zdobądź uprawnienia na zawsze aktualne zawody!

Realizujemy szkolenia na: Walec drogowy, Koparki, Spycharkę oraz inne! Zdobądź szybko i bezpiecznie uprawnienia do wykonywania zawodu!

03.

KURS OPERATORA CNC

Podnieś swoje kwalifikacje i zacznij realizować się w nowym zawodzie! Zdobądź uprawnienia Operatora CNC razem z naszymi trenerami!

TISBUD CENTRUM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY to gwarancja wysokiej zdawalności egzaminu!

Kurs Operatora CNC trwa od 50, 80 i 120 godzin. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz Zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz Certyfikat!

04.

KURSY UDT

Zdobądź uprawnienia UDT w Tisbudzie! Urząd Dozoru Technicznego umożliwia uzyskanie uprawnień na Wózki widłowe, kurs Operatora Żurawia oraz inne!

UDT CERT to jednostka certyfikująca na podstawie obowiązujących norm europejskich. Uprawnienia UDT są cenionym certyfikatem w Polsce i za granicą. Kursy UDT to najbardziej pożądane uprawnienia techniczne na rynku.

Dowiedz się więcej w naszym Ośrodku Szkolenia lub Zobacz aktualne kursy UDT i zapisz się!