KURS NA WALEC DROGOWY

Szkolimy od lat osoby zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Posiadamy wysoki wskaźnik zdawalności naszych egzaminów. Istniejemy na rynku od 28 lat!

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora walca drogowego w zakresie II klasy uprawnień, potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o zostaniu Operatorem Walca, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zdobądź nowe uprawnienia i zmień swoje życie na lepsze. W naszym ośrodku uzyskasz wszelkie potrzebne uprawnienia do wykonywania nowego zawodu. 

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora walca drogowego.

Ukończenie kursu na operatora walca upoważnia do kwalifikacji w zawodzie operatora maszyn i urządzeń roboczych, budowlanych i drogowych. Kurs na operatora walca drogowego umożliwia rozwój kompetencji w organizacji robót drogowych, współpracy z kierownictwem, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także:

  • profesjonalne przygotowanie merytoryczne pod kątem szkolenia
  • zajęcia praktyczne oraz ćwiczenia

Zapisz się już dziś i zacznij zdobywać szczyty!

Kurs na Operatora Walca do dobry wybór w branży budowlanej. Kwalifikacje w tym zawodzie są bardzo pożądane przez pracodawców na rynku. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zmienić swoje życie, zacznij już teraz!

Centrum Szkolenia Tisbud zaprasza na szkkolenia Operatora Walca drogowego. W naszym ośrodku otrzymasz wszelkie potrzebne uprawnienia, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kursie skontaktuj się z Nami! Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Przeprowadzane przez nas Kursy na operatorów maszyn do robót ziemnych, drogowych i budowlanych są przygotowywane na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: