KURS NA WIELOZADANIOWY NOŚNIK OSPRZĘTÓW

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Od lat zajmujemy się realizacją kursów zarówno dla osób indywidualnych jak i firm. Posiadamy wysoki wskaźnik zdawalności oraz pozytywne referencje. Nasi kursanci są zadowoleni z odbytej współpracy. Jesteśmy nastawieni na rozwój kompetencji zawodowych i z chęcią służymy pomocą uczestnikom kursu.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do uzyskania kwalifikacji w zawodzie operatora wielozadaniowych nośników osprzętów potwierdzonych pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego.

Zacznij podnosić swoje kwalifikacje dzięki szkoleniom w Centrum Szkoleń TISBUD! Podnieś swoje kwalifikacje i uzyskaj uprawnienia na wielozadaniowy nośnik osprzętów!

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora wielozadaniowych nośników osprzętów.

Wykorzystaj swoją szansę i zapisz się na kurs operatora wielozadaniowego nośnika sprzętów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursu lub zawodu operatora, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas na podany numer telefonu!

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: