ZESPÓŁ MASZYN DO PRODUKCJI MIESZANEK BETONOWYCH

Szkolenie umożliwia kursantom uzyskanie kwalifikacji w zawodzie Operatora maszyn do produkcji mieszanek betonowych w zakresie II klasy uprawnień potwierdzonych zdanym egzaminem państwowym.

Zdobądź uprawnienia Operatora Zespołu Maszyn do produkcji mieszanek betonowych! Zwiększ swoje szanse na rynku pracy dzięki naszym szkoleniom. Posiadamy wysoką zdawalność egzaminów oraz gwarantujemy miłą i przyjemną atmosferę na zajęciach!

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora zespołu maszyn do produkcji mieszanek betonowych.

Podnieś swoje kwalifikacje dzięki kursie Operatora zespołu maszyn do produkcji mieszanek betonowych. Zacznij już dziś zmieniać swoje życie na lepsze!

Nie zwlekaj i zapisz się na kurs!

Szkolenia dla operatorów maszyn do robót ziemnych,  drogowych i budowlanych są realizowane według Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i otrzymaj specjalny upominek!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: