Zespoły maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych tzw. otaczarki

Szkolenie umożliwia kursantom uzyskanie kwalifikacji w zawodzie Operatora maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych w zakresie I klasy uprawnień potwierdzonych zdanym egzaminem państwowym.

Zdobądź uprawnienia Operatora maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych! Zwiększ swoje szanse na rynku pracy dzięki naszym szkoleniom. Posiadamy wysoką zdawalność egzaminów oraz gwarantujemy miłą i przyjemną atmosferę na zajęciach!

Warunki uczestnictwa w kursie:

– ukończone 18 lat,
– wykształcenie co najmniej podstawowe,
– aktualne zaświadczenie lekarskie, stwierdzające, że kandydat może wykonywać zawód operatora maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych.

Podnieś swoje kwalifikacje dzięki kursie Operatora maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych. Zacznij już dziś zmieniać swoje życie na lepsze!

Nie zwlekaj i zapisz się na kurs!

Szkolenia dla operatorów maszyn do robót ziemnych,  drogowych i budowlanych są realizowane według Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapisz się już dziś i zdobądź uprawnienia!

TISBUD CENTURM SZKOLEŃ OPERATORÓW I SPAWACZY TO IDEALNY WYBÓR DLA CIEBIE!

Nazwa szkolenia:

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Wiadomość/Zapytanie: